Жобалар

Демалыс орталықтары 2019

Алматы қаласы Жастар саясатын дамыту мемлекеттік қоры 40 Демалыс орталығының әкімшісі болып келеді. ..

Алматы қаласы Жастар саясатын дамыту мемлекеттік қоры 40 Демалыс орталығының әкімшісі болып келеді.

Демалыс орталықтары өзінің қызметін Алматы қаласының 8 ауданында атқарып жатыр: Алмалы, Алатау, Әуезов, Бостандық, Жетісу, Медеу, Түрксіб, Наурызбай.

Демалыс орталықтарының бағыттары:

Спорттық, патриоттық, шығармашылық, профилактика мен оңалту, ұлттық-қолданбалы және заманауи өнер мен шығармашылық, әскери-спорттық.

Үйірме және секциялардың жоспарлы жұмысынан бөлек Демалыс орталықтарында келесі модульдер бойынша үнемі іс-шаралар өткізіледі: Отбасы, СӨС, Экология, Патриот, Мәдениет, Кәсіптік бағдар беру, Құқық.

Кроме плановой работы кружков и секции в Досуговых центрах регулярно проводятся мероприятия по модулям: Семья, ЗОЖ, Экология, Патриот, Культура, Профориентация, Право.

Мәденибос уақыт өткізу орталықтары Мекенжайы Жетекшілер/оқытушылар
Атыжөні
Қызмет бағыты
Әуезов ауданы
1. Достық Дружба кенті, Яссауи көш, 55 үй Сәрсембаева Қарлыгаш Рахымжанқызы Халықтық-қолданбалы, заманауи өнер және шығармашылық
1.Темірқалиева Ақмарал Темірқалиқызы
2. Дәлел №97 орта мектебі жанында, 1 м.а., 28 үй. Ахмедова Камила Кумаровна Шығармашылық
3. Жас Арт Ақсай-4 м.а., 36А үй Сакиева Гүлнұр Қайыржанқызы Шығармашылық
1.Идинов Мұрат Нұрболатұлы
4. Жас Өрен №14 орта мектебі, Жетысу-2 м.а., 8Б үй Ақбаев Берік Оңғарбайұлы Спорттық
1.Мырзабекова Сәуле Пишановна 2. Өмірзақов Нұрбол Абдирасилович
5. ГТО 5 м.а, Куанышбаев көш., 49А үй. Гильдеев Наиль Әскери-спорттық
6. Қаламгер (Шұгыла) 8 м.а., Алтынсарин көш., Жандосов көш. қиылысы Нуратаева Кульчира Кумарбековна Шығармашылық
7. Юнга №127 мектеп гимназиясы жанында Емельянов Александр Владимирович Туристік
Алмалы ауданы
8. Ардагер Наурызбай батыр көш., 96. Бөгенбай батыр көш. қиылысы Баймулдинов Серікбай Кеңесбайұлы Патриоттық
1.Таирова Мадина Абдумаликовна
9. Арман А.Шарипов көш., 53 үй, №53 орта мектебі жанында Таксиди Магдалена Саввична Шығармашылық
10. Балаша Тілендиев көш., 35 үй. № 96 орта мектебі жанынжа Қарымсақова Гүлнар Ныгмотолловна Шығармашылық
11. Барыс Тұрғыт Озал көш., 71 үй. (Тастак аймағында, Рамстор супермаркетінің артында) Қарымсағұлов Рүстем Мақсұтханұлы Спорттық
1.Ибрагимов Болатбек Ахметбекұлы
12. Funky town Байтұрсынов көш, 67 үй. Ягфаров Марат Шығармашылық
Алатау ауданы
13. Атамұра Көк Қайнар кенті, Абай көш., 213 үй Касымова Ажар Николаевна Шығармашылық
1.Касымова Майра Сергеевна
14. Намыс Айгерім м.а., Достық 63 үй, №149 орта мектебі Жекебатыров Қайрат Ғабитұлы Спорттық
15. Өрлеу Шаңырак-2 м.а., Жанқожа батыр көш., 193А үй, №22 қалалық емханасы Мұқашова Құралай Қозыханқызы Профилактикалық және сауықтыру
1.Турдиева Азиза Әлімжанқызы
16. Халык Трудовик м.а., Центральная көш., 2/83А. «Халық» алаңы Кеңесбаева Ләззат Ізбасарқызы Шығармашылық
1.Кусакаев Мурат2.Дауенова Гулжан Орынбасаркызы
17. Танкист Теректі м.а., Желтоқсан көш., 1 үй Федулов Вадим Юрьевич Спорттық
Бостандық ауданы
18. Дедал Кидс Ашылу сатысында Халықтық-қолданбалы, заманауи өнер және шығармашылық
19. Жас Ұлан Мыңбаев көш., 47 үй, Әуезов көш. қиылысы Орманбекова Забира Ибатовна Шығармашылық –спорттық
1.Айтжанов Қожахмет 2.Қадырсеитова Саулет Төлегенқызы
20. ММДэнс Орбита ы.а. 4, 20 Есімов Айбек Төлегенұлы Шығармашылық
21. Оживи Тимирязев көш, 42. Атакент, 4-блок Калининская Ирина Евгеньевна Спорттық -сауықтыру
22. Сталкер Коктем- 1 ы.а., 30 үй Гильман Эльвира Зейнетуллаевна Шығармашылық
1.Бекжанова Сауле 2.Колокольников А.
Жетысу ауданы
23. Айнабұлак Айнабұлақ-3 ы.а.,165 үй. №129 орта мектебі Айгисинов Саркенбай Хамидович Спорттық
24. Жігер  КөкЖиек ы.а., 60-а (мектептің жанында) Кажыкенов Калел Садуакасович Спорттық
1.Кумаров Алтынбек Мухамедрахимович
2.Абиров Сабит
25. Орленок №87 орта мектебі жанында, Дорожник ы.а.38А Ахмедова Елена Сергеевна Патриоттық
26. Өрнек Первомайский ы.а., Вокзальная 21,22 (Мәдениет үйі жанында) Фахрутдинова Альфия Галиуовна Шығармашылық
1.Темиірғалиева Асемгүл  Қажымұратқызы  2.Абжанов Керім Әбілқасымұлы
27. Темірлан  Райымбек даңғ., 101 үй(Мерей сауда үйі жанында) Жүнісов Талғат Оралұлы Спорттық
1.Хамитов Жанкелді Аманкелдіұлы 2.Шарғынов Айдын Жекенұлы
Медеу ауданы
28. Арлан Оренбургская көш., 6/23а, Хоружей көш. қиылысы (Татарка аумағы) Нуркабеков Медгат Турлыбекович Спорттық
29. Веселые нотки Шашкин көш.,23 үй. Османова Валентина Васильевна Шығармашылық
30. Жас Бауыржаншылар Самал-2 ы.а., №131 орта мектебі ғимараты Багибаев Аскар Байсакович Әскери –спорттық
31. Қайсар Жүргенов көш., 8 (көк базар аймағы) Ертаева Раушан Алимбековна Шығармашылық
1.Каденко Ирина Николаевна 2.Нұрабай Ұлбану Нұрмұханқызы
Түрксіб ауданы
32. Мечтатель Сүйінбай даңғ., 263/5 үй(элеватор аймағы) Фахрутдинова Роза Хамитовна Шығармашылық
1.Клименко Елизавета Викторовна2.Сүгіралиева Салтанат Кеңшілікқызы
33. Апельсин Жулдыз -1 ы.а., 11 үй. Колесникова Людмила Петровна Шығармашылық
1.Тагиева Нурлана Мамедгусейнкызы 2.Кожаханова Балзия Ергеновна
34. Ұшқындар Поддубного көш., 11 №89 орта мектебі жанында Саутиева Ася Ахметовна Шығармашылық
35. Батыр Тынышбаев көш., 1а үй (Алматы-1 вокзалы аймағы) Сүлейменханов Айдархан Спорттық
36. Жалын Толстой көш., 15 үй Күзембаева Күлпаш Тұғанбекқызы Шығармашылық
1.Абенова Гүлжан Бақтығалиқызы
37. Жетісу Чехов көш., 20 үй. Чернышевский көш. қиылысы Уруспаева Алмажай Мақатайқызы Шығармашылық
1.Телахынова Айжан Салиевна 2.Мастахунова Кенжехан Ариповна
38. Балауса Жұлдыз ы.а, Дөнентаев көш., 32 үй Маркелова Ирина Анатольевна Профилактика және бейімделу
39. Қарлығаш Сейфуллин көш., 152 Сағындыкова Әтіркүл Әбуқызы Шығармашылық
1.Мадалиева Сауле Төлегенқызы
Наурызбай ауданы
40. Бәйтерек Калкаман ы.а., Әуезов көш., 10 Казыбаева Мейргул Ногайбековна Шығармашылық-спорттық
1.Урузбаева Роза Ануарбековна
41. Қалқаман Калкаман-2 ы.а., Аспандияров көш., 187 Кәрмен Амангельді Қапшенұлы Спорттық